Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Állásajánlat

 A YoutubeTV kivételes munkalehetőséget kínál, amelyben mindenki megtalálhatja sikerét és emellett anyagi, emberi elismertségét is. Dinamikusan fejlődő piacunk ellátásához munkatársakat keresünk médiareferensi pozíció ellátására Budapesten. A fő-és mellékállásban is végezhető munkához a szakmai átképzést cégünk ingyenesen biztosítja.

Elvárásaink:

  • értékesítési, tanácsadói tapasztalat, illetve kiváló értékesítői készség

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • jó tárgyalási - és kommunikációs készség

  • határozottság, agilitás, terhelhetőség, rugalmasság, önállóság

  • vállalkozói szellem és igazolvány

Főbb feladatok:

  • a YoutubeTv -hez kapcsolódó szolgáltatási csomagok  széles körű értékesítése és célzott prezentálása, ajánlása a vevőkör számára

  • a munkavállaló saját területének látogatása, partnerekkel való kapcsolattartás

  • a YoutubeTV brand népszerűsítése

  • a terület forgalmi eredményeinek hatékony növelése

Amit kínálunk:

  • piacképes termékek, szolgáltatások

  • versenyképes jövedelem

  • kiemelkedő karrierlehetőség és önmegvalósítás

  • megbízhatóság, minőségi háttér

  • erős, innovatív csapatszellem

Ne feledje, a YoutubeTV médiareferensi állása nemcsak presztízs, hanem biztos megélhetés és biztos karrier!

Fényképes szakmai önéletrajzát és pár soros kísérőlevelét a gm-bp@youtubetv.ch e-mail címre várjuk!

Archívum

Naptár
<< Október / 2020 >>

Statisztika

Most: 1
Összes: 2314
30 nap: 133
24 óra: 3